תיקון לוחות אם למחשבים נייחים

תיקון ואבחון לוחות אם מסוגים מסוימים

באלכס מחשבים, אתה יכול לתקן באופן מקצועי את לוחות האם של מחשבים נייחים מחברות כגון Asus, Gigabyte, MSI, AsRock. פלטפורמות לא פחות מ-115x. ו-AMD – רק תיקון AM4 מתבצע ברמת הרכיבים, על ידי מהנדס, באמצעות ציוד הלחמה ודיאגנוסטיקה מקצועי, המאפשר לבצע תיקונים במהירות, לא יקר במיוחד ובהצלחה רבה.

תיקון לוחות אם הוא הליך מסובך למדי הדורש ידע מקצועי לא פחות מציוד מקצועי. על ידי הפקדת תיקון לוח האם בידינו, אתם יכולים להיות בטוחים שבהחלט יש לנו את הידע והניסיון בתחום.

תיקון והחלפה שקעים (Sockets) מכל סוג

חברתנו היא אחד השירותים הבודדים בארץ בהם תוכלו לתקן שקע לוח אם תקול כך שלא יהיה ניתן להבחין בו מחדש. ובמקרים חמורים יותר, להחליף את השקע כולו.

הציוד והטכנולוגיה שלנו מותאמים באופן מלא לתחום תיקון זה: שטח גדול חימום תחתון מקצועי של הלוח (שולחן תרמי), מחמם IR עליון גדול המסוגל באופן שווה ועם המרווח הדרוש לחימום נקודת הלחמה אפילו של שקעים ענקיים כמו LGA2011, והעיקר הוא טכנולוגיה מוכחת מעולה וניסיון רב שנים בתיקון מסוג זה.

החלפת שבבי BGA

אם ערכת השבבים בלוח האם מתקלקלת, בשירותנו תוכלו לתקן לוחות אם הקשורים להחלפת שבב bga, גשר צפוני או דרום, רכזת (HUB), בהתאם לעיצוב לוח האם. היתרון העיקרי במעבדה שלנו הוא הזמינות של ציוד מקצועי שתוכנן במיוחד עבור לוחות אם שולחניים. בעת הלחמה על ציוד כזה, לוח האם לעולם לא "יפעיל בורג", הטקסטוליט לא יתנפח, ושבב ה-BGA יולחם בדיוק מדויק.