תיקון מחשבי Apple

מחשב ה- Apple שלך הפסיק לעבוד? אנחנו נתקן אותו!

למרות האמינות הגבוהה, אפילו הדגמים הפופולריים והעדכניים ביותר של מחשבי Apple אינם חסינים מפני תקלות. ככלל, הם מתקלקלים לא בגלל פגם במפעל, אלא מסיבות בנאליות למדי לפעולה לא נכונה. הכשלים הנפוצים ביותר של  מחשבי Apple הגורמים הנפוצים ביותר לכשל במקים הם:

חדירת נוזלים זהו אחד הגורמים הפופולריים ביותר לכשל של מחשב נייד MacBook, אשר גורם למקלדת להפסיק לחלוטין או חלקית לפעול. במקרים קשים יותר, מים חודרים ללוח האם וגורמים לו להתחמצן.
חיי סוללה מופחתים. עם הזמן, כל סוללת מחשב נייד של MacBook מתחילה לאבד את הקיבולת המקורית שלה. זה נכון במיוחד עבור מכשירים שנמצאים בשימוש אינטנסיבי לעבודה יומיומית.
נזק לתצוגה או למטריצה. נפילה מגובה קטן או פגיעה מכנית עלולה להוביל לכשל במסך. די קל לזהות את הבעיה הזו, מכיוון שמופיעים פסים ואדוות רב-צבעוניות בתצוגה, כמו גם רעידות תמונה.

כמעט בלתי אפשרי לבצע תיקון איכותי של מקבוק לבד. זה ידרוש לא רק ציוד וכלים מודרניים, אלא גם כמות מסוימת של ניסיון המאפשר לך לאבחן נכון תקלה ולבחור במהירות את השיטה הטובה ביותר לפתרון הבעיה. לכן, אין לבזבז זמן יקר לשווא, אלא יש לפנות מיד למומחים המסוגלים לאבחן ולבצע עבודות תיקון בהקדם האפשרי.

מרכז השירות אלכס מחשבים ורשתות מבצע תיקוני MacBook מקצועיים בנוף הגליל (יזרעאל 7). אנו עוסקים בתחום זה שנים רבות, תוך שימוש ברכיבים מקוריים וגם חילופיים לצורך עבודות תיקון. כתוצאה מכך, לאחר תיקון ה-MacBook, הלקוחות שלנו מקבלים מכשיר פונקציונלי לחלוטין, שעובד שוב בתפוקה מלאה.


היתרונות של מרכז השירות שלנו כוללים:

עלות אופטימלית של שירותים. אנו מבצעים תיקוני MacBook במחיר הולם, סביר למדי עבור תושבים רבים של נוף הגליל וכל הצפון.


השלבים העיקריים של תיקון מחשבי MacBook:

בשלב הראשון אנו מקבלים מחשב נייד מהלקוח. לקוחותינו מקבלים תמיד קבלה רשמית המאשרת שהציוד התקבל לתיקון.

לאחר קבלת המחשב הנייד, אנו ממשיכים מיד לאבחון על מנת לזהות במהירות את הגורם לכשל במכשיר. על סמך הנתונים שהתקבלו במהלך האבחון, נערכת רשימה מלאה של עבודות, חלקי חילוף ורכיבים שיידרשו על מנת להחזיר את המכשיר לכושר העבודה. עלות התיקון נקבעת עם הלקוח. אם הלקוח מרוצה מהכל, אנו ממשיכים לעבודות תיקון.

מיד לאחר סיום התיקון, המחשב הנייד נבדק במספר מצבי פעולה. זה נעשה כדי לוודא שזה עובד. אַחֲרָיוּת. אנו מעניקים ללקוחותינו אחריות מלאה לכל סוגי עבודות התיקון לתקופה של שלושה חודשים.

על מנת להזמין תיקון MacBook או לקבל מידע נוסף על העלות המדויקת של שירות זה, פשוט התקשר למספר 052-5260243.

אנו מתעסקים גם בתיקון מחשבים ניידים ונייחים!

אנא שתפו עם החברים!

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on skype